Web sayfamıza hoşgeldiniz !

Hakkımızda

 

Belinay Ev Gereçleri Ütü masası, merdiven, portmanto, gardırop ve kurutmalık imalatı yapan bir firmadır. Firmamız 2006 Yılında Kayseri'de kurulmuştur. Rahat bir hayat için kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmayı ilke kabul eden Belinay her koşulda müşteri memnuniyetini vizyon edinmiştir. Türkiye'de ve Dünya'da hızla yükselen bir başarı grafiği çizerek, Kalite sıtandartlarını ve çizgisini değiştirmeden yoluna devam eden şirketimiz, kısa zamanda marka olarak kabul görmüştür.

Belinay ütü masaları, Kayseri 1. Organize Sanayi Bölgesindeki 6000m2 tesislerimizde; paslanma ve yıpranmaya karşı dayanıklı, buhar geçirebilen monoblok çelik gövde, yeni tasarımlı monoblok preslenmiş ütü tablası, TSE standartlarında elektirikli aksam ve kablolar, ısıya dayanıklı laminasyonlu yanmaz kumaş, tamamı elektrostatik toz kaplama, 70-100 cm ayarlanabilir ergonomik yükseklik ayarı ve 50kg'a kadar dayanıklı özelliklerden taviz vermeden üretilmektedir.

Yurt dışında da iyi bir trend yakalayan firmamız, ihracat müşteri pörtföyünü hızla artırarak ülkemize daha fazla döviz getirmek için azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Siz bu satırları okurken, ürünlerimizden en az biri modern bir evin yolunu tutmuştur.